Wesela

„Miłość zaczyna się wtedy,
kiedy szczęście drugiej osoby
jest ważniejsze niż Twoje”
Goethe

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania w naszym lokalu przyjęcia weselnego.

Oryginalna architektura, klimat oraz piękna otwarta przestrzeń zagospodarowanej przyrody wprowadzi Państwa w niezwykły nastrój .

Duża klimatyzowana sala z wydzielonym miejscem do tańczenia pozwala na przyjęcie 130 gości. Jest to lokal o wyjątkowym menu, co w połączeniu z oryginalnym wystrojem tworzy wspaniałą harmonię dla zmysłów i podniebienia. Obszerny, prywatny parking pozwoli spokojnie Państwu biesiadować. Odpowiednia oprawa i nastrój podczas uroczystości sprawią, że te wspaniałe chwile pozostaną w pamięci Państwa Młodych oraz ich gości. Podawane dania są smaczne i estetycznie podane z najlepszej jakości świeżych produktów. Każda rezerwacja jest dla Nas wyjątkowa i każdego klienta traktujemy indywidualnie. Pomagamy w ustaleniu menu oraz podpowiadamy jak zorganizować całe wesele. Profesjonalny i miły personel oraz nowoczesne wyposażenie pozwolą Państwu miło i komfortowo spędzić te wspaniałe chwile z rodziną i przyjaciółmi.

Z dala od zgiełku miast, codziennego pośpiechu i hałasu oddajemy do Państwa dyspozycji miejsce otoczone łąkami i lasem, szczególnie urokliwe ze względu na położenie. Idealny plener na sesję zdjęciową.

Otaczający nas zamknięty teren jest idealnym miejscem na wyprawienie grillowych poprawin w ogrodzie.

Posiadamy bogate doświadczenie w organizowaniu uroczystości i bardzo dobre opinie usatysfakcjonowanych gości weselnych(zwłaszcza jeśli chodzi o słynącą ze smacznego, domowego jedzenia kuchnię).

Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście zarówno w doborze menu, które dopasujemy do najwybredniejszych, jaki i oprawy swojej uroczystości

Organizujemy śluby plenerowe na wyspie oraz w razie niepogody w nowoczesnym przeszklonym pawilonie.

Posiadamy bazę noclegową dla 100 gości oraz mnóstwo reakcji.

Dodatkowo organizujemy:, Chrzciny, Komunie, 18-tki,Jubileusze, Zjazdy rodzinne, Imprezy firmowe, Imprezy okolicznościowe, Imprezy tematyczne, Biesiady, Zloty, Ogniska, Grille, itp.